AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenie nt. sprzedaży przez Internet - program Firmy Jutra, w dniu 3 marca 2021 r.

15.02.2021

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa opolskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. "Jak rozpocząć lub rozwinąć sprzedaż w Internecie - program Firmy Jutra".

Szkolenie odbędzie się w dniu 3 marca 2021 r. w godz. od 10.00 do 11.15.

Szkolenie poprowadzi Pan Marek Płatek, aktywny propagator produktów i usług Google w projektach Google Product Experts, Local Guides, Asy Internetu. Obecnie Doradca w programie Firmy Jutra oraz certyfikowany pogromca Google Ads i Analytics. W swojej pracy pomaga definiować cele i dostosować warsztat marketingowy do ich realizacji. Od 13 lat zdobywa doświadczenie jako aktywny przedsiębiorca i konsultant SEO/SEM. Swój sukces mierzy współczynnikiem satysfakcji wśród ludzi, którym pomaga.

W ramach programu Firmy Jutra można otrzymać bezpłatnie:
  • Indywidualną konsultację z doradcą programu dla firmy
  • Dedykowany, dostępny tylko dla uczestników programu kurs wideo z zakresu marketingu internetowego
  • Dostęp do ćwiczeń utrwalających wiedzę i zaproszenie na cotygodniowe dyżury z doradcą.
  • 3-miesięczny okres wsparcia w zakresie wprowadzania zmian.
  • Kurs Lean Canvas i e-booki biznesowe wspierające szybką adaptację modeli biznesowych firm, od Polskiego Funduszu Rozwoju.
  • Kurs wprowadzający do rozwiązań chmurowych dla małych i średnich firm od Operatora Chmury Krajowej, aby zaproponować rozwiązania chmurowe, które mogą pomóc zwiększyć ich innowacyjność i obniżyć koszty działalności.
Każdy uczestnik musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu lub/i indywidualnych konsultacjach. Szkolenie i konsultacje odbędą się poprzez platformę ClickMeeting. Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 1 marca 2021 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

Program "Firmy Jutra"

« wstecz