AKTUALNOŚCI

Czy BREXIT & COVID może być szansą dla przedsiębiorców z Polski? Dowiesz się już 13 kwietnia 2021 r.!

12.03.2021

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa opolskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu
online pt. "BREXIT & COVID - nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim".

Webinar odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2021 r. w godz. od 10.00 do 13.15.

Gdy tylko dotarły do nas pierwsze wieści o wynikach brytyjskiego referendum - dla wielu ludzi stało się jasne, że drogi Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej prędzej czy później się rozejdą. Jedne grupy ekspertów wieściły, że w ten sposób wyspiarze sprowadzą na siebie poważny kryzys gospodarczy. Drugie z kolei stały na stanowisku, że najbardziej na tej rozłące ucierpią zewnętrzne podmioty, pochodzące spoza UK. Kiedy BREXIT stał się faktem, a do Europy docierała pierwsza fala pandemii - nastroje były bardzo dalekie od pozytywnych. Ale czy faktycznie połączenie BREXITu i COVIDu to zagrożenie, którego trzeba się obawiać? Czy może jest to szansa, z której warto skorzystać?

Szkolenie organizowane jest przez Ośrodek Enterprise Europe Network, działający przy naszym Stowarzyszeniu oraz we współpracy z Akademią German Poland Bridge Group.

Webinar poprowadzi Pan Rafael Churawski, Diplom-Jurist Freie Universität w Berlinie, ekspert w zakresie rynku niemieckiego oraz internacjonalizacji, który specjalizuje się w polskim i niemieckim prawie cywilnym i gospodarczym. Prowadzący spotkanie jest również LL.M. Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i prawniczych studiów podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Na co dzień odpowiada za bezpośrednie wsparcie polskich inwestorów wchodzących na niemiecki rynek, a jednym z obranych celów jest ułatwienie kontaktów biznesowych i zacieśnienie współpracy gospodarczej między Polską a Niemcami. Link do strony opisującej eksperta: https://rafaelchurawski.com/

Każdy uczestnik musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Webinar odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting. Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 12 kwietnia 2021 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

Program
Formularz rejestracyjny

« wstecz