AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenie i konsultacje online dla przedsiębiorców pt. „VAT w sprzedaży internetowej, z uwzględnieniem zasad raportowania w JPK VAT po zmianach od 1 lipca 2021 r.

17.08.2021

Serdecznie zapraszamy firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu i indywidualnych konsultacjach online pt. „VAT w sprzedaży internetowej, z uwzględnieniem zasad raportowania w JPK VAT po zmianach od 1 lipca 2021 r.”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 27.08.2021 r. w godz. od 09.00 do 15.00. Konsultacje odbędą się w terminach ustalanych indywidualnie.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Szkolenie poprowadzi Pan Hubert Grzyb - doradca podatkowy, adwokat. Założyciel kancelarii HGtax specjalizującej się w prawie podatkowym. Ekspert w zakresie podatku od towarów i usług (VAT). Doradzał w skomplikowanych projektach dotyczących podatku VAT na rzecz polskich oraz zagranicznych firm. Doświadczony wykładowca, głównie w tematyce podatku od towarów i usług. Przeprowadził ok. 500 szkoleń, w tym m. in. dla pracowników organów podatkowych, doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Autor publikacji z zakresu podatku VAT oraz podatków dochodowych.

Ponadto podczas szkolenia wystąpi Pan Michał Wojczyszyn, pełnomocnik Zarządu ds. PR i Startupów w Parku Naukowo Technologicznym w Opolu i przedstawi PNT jako opolski ekosystem innowacji.

Każdy uczestnik musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu lub/i indywidualnych konsultacjach. Szkolenie i konsultacje odbędą się poprzez platformę ClickMeeting. Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie lub/i indywidualne konsultacje.

O udziale w szkoleniu lub/i indywidualnych konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu lub/i indywidualnych konsultacjach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Udział w szkoleniu lub/i indywidualnych konsultacjach można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza do dnia 25 sierpnia 2021 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

Szkolenie i kosultacje online finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 – 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Formularz rejestracyjny (docx)
Program szkolenia (pdf)

« wstecz