Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne szkolenie online pt. „Aktualności i zmiany w przepisach celnych” w dniu 29 września 2021 r.

24.09.2021

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego. Webinar organizowany jest przez ośrodek Enterprise Europe Network działający przy naszym Stowarzyszeniu i odbędzie w godzinach od 9.00 do 15.00.

Szkolenie poprowadzi Pan Arkadiusz Firlej - absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Certyfikowany trener. Ekspert w zakresie omawianych zagadnień. Od ponad 20 lat zawodowo związany z tematyką celną. Były pracownik administracji celnej. Doświadczenie oraz umiejętności praktyczne zdobywał jako funkcjonariusz celny. Następnie współpracował zarówno z mniejszymi firmami jak i z dużymi międzynarodowymi korporacjami. Praktyk w dziedzinie odpraw celnych, doradca w zakresie AEO. Trener oraz konsultant z wieloletnim stażem w bezpośrednim stosowaniu przepisów celnych.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 27 września 2021 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

Formularz zgłoszeniowy i pozostałe informacje tutaj http://www.een.opole.pl/news-10038.html