AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolnie online pt. „Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce” 18 października 2021 r.

06.10.2021

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 18 października 2021 r. w godz. od 10.00 do 11.30 i skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Coraz więcej twoich potencjalnych klientów korzysta z Internetu używając w tym celu smartfona, dlatego też bardzo ważne jest, aby wyjść tym użytkownikom naprzeciw. W trakcie webinaru realizowanego w ramach programu Firmy Jutra, dowiesz się:

•           o jakie elementy musisz zadbać na stronie, aby zrobić dobre wrażenie na użytkowniku;

•           jak korzystać z analityki, aby zacząć sprzedawać więcej.

Webinar poprowadzi Pani Ewa Wójcik, Entuzjastka szeroko pojętego marketingu internetowego
i budowania zyskownych biznesów w sieci. Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki. Prywatnie kocha sport, podróże i ludzi z ironicznym poczuciem humoru.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu lub/i indywidualnych konsultacjach. Szkolenie i konsultacje odbędą się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia
15 października 2021 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl  O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Program szkolenia

Formularz rejestracyjny

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu szkolenia lub jego odwołania w przypadku braku wystarczającej liczby uczestników lub wystąpienia innych istotnych okoliczności.      « wstecz