AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenie i konsultacje online dla przedsiębiorców nt. zatrudniania obywateli Ukrainy oraz innych cudzoziemców

21.04.2022

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu i indywidualnych konsultacjach online pt. „Zatrudnianie obywateli Ukrainy oraz innych cudzoziemców w Polsce - zmiany w przepisach na 2022 r. oraz aktualne regulacje”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 29.04.2022 r. w godz. od 09.00 do 15.00. Konsultacje odbędą się w dniu 06.05.2022 r. w godz. od 09.00 do 10.00.

Szkolenie i indywidualne konsultacje poprowadzi Pani Anna Stokłosa, Radca prawny. Dyrektor Departamentu Obsługi i Doradztwa Spraw Pracowniczych Małopolskiego Instytutu Studiów Podatkowych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz The Catholic University of America (Waszyngton, USA). Ukończyła studia doktoranckie w Katedrze Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych UJ. Uczestnik międzynarodowych konferencji naukowych. Specjalista w zakresie prawa pracy, zagadnień kadrowych oraz ochrony danych osobowych. Prowadzi własną kancelarię prawną. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w kwestiach związanych ze stosowaniem prawa, zarówno na etapie doradztwa, jak też w postępowaniach kontrolnych i sądowych. Doświadczony oraz uznany trener.

Ponadto podczas szkolenia wystąpi Pan Maciej Janisz - Specjalista ds. Funduszy Europejskich oraz Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Opolu.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zajmuje się kompleksową informacją dotycząca wsparcia realizacji inwestycji ze środków unijnych oraz realizacji projektów w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Z oferty Sieci PIFE mogą skorzystać przedsiębiorcy, samorządy, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne. Pomoc, którą oferuje Sieć PIFE jest całkowicie bezpłatna.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu lub/i indywidualnych konsultacjach. Szkolenie i indywidualne konsultacje odbędą się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia i indywidualnych konsultacji. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie i indywidualne konsultacje.

Udział w szkoleniu i indywidualnych konsultacjach można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego e-mailem do dnia 28.04.2022 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

O dziale w szkoleniu i konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu i konsultacjach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Projekt Enterprise Europe Network finansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu Single Market na lata 2022 – 2025 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii. 

Program
Formularz zgłoszeniowy« wstecz