Bezpłatne szkolenie online pt. „Zarządzanie międzynarodowym łańcuchem dostaw” w dniu 21.06.2022 o godz. 09.00

08.06.2022

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z woj. opolskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „Zarządzanie międzynarodowym łańcuchem dostaw”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 21.06.2022 r. w godz. od 09.00 do 15.00. Jest ono organizowane przez Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy naszym Stowarzyszeniu.

Szkolenie poprowadzi Pan Bogusław Śliwczyński od ponad 20 lat zajmuje się problematyką zarządzania operacyjnego przedsiębiorstw oraz łańcuchów dostaw, controllingu i kosztów oraz poprawy efektywności procesów. Jest ekspertem i doradcą zarządów wielu przedsiębiorstw, kierował lub był wykonawcą ponad 300 projektów dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych w zakresie doboru strategii operacyjnej, organizacji systemów zarządzania i controllingu, a także racjonalizacji procesów zakupów oraz zaopatrzenia, zarządzania zapasami, magazynowania, produkcji, transportu i dystrybucji. Ze względu na interdyscyplinarny obszar realizowanych prac i wymaganej w praktyce wiedzy.

Ponadto podczas szkolenia Zastępca Kierownika projektu Europe Direct Opole, Pani Anna Janc przedstawi regionalną sieć europejską Europe Direct.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting. Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome. Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego e-mailem do dnia 20.06.2022 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Projekt Enterprise Europe Network jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku na lata 2022-2025 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.