Szczegółowe informacje wyjazdu integracyjno-terapeutycznego, 7-dmio dniowego dla dzieci/młodzieży z niepełnosprawnościami oraz ich rodziców/opiekunów w ramach Projektu pt. „Recepta na uśmiech 4”

13.07.2022

Miejscem pobytu Uczestników Projektu w ramach wyjazdu będzie hotel w miejscowości Korbielów, gdzie w ramach Projektu „Recepta na uśmiech 4” zapewniamy między innymi:
  • całodzienne wyżywienie (wyjazd zaczynamy obiadem a kończymy siódmego dnia śniadaniem),
  • animacje ( przez pięć dni podczas wyjazdu zapewniamy 2 godziny animacji dla naszych dzieci),
  • zajęcia grupowe ( przez pięć dni podczas wyjazdu zapewniamy zajęcia grupowe dla naszych dzieci z podziałem na 4 grupy. Zajęcia będą miały charakter, m.in. terapeutyczny, odpowiednio dostosowany do grupy),
  • opieka Opiekunów grupy podczas wyjazdu,
  • basen kryty,
  • ubezpieczenie NNW.
Szczegółowe informacje na temat miejsca zbiorki i godziny odjazdu na wyjazd integracyjno-terapeutycznego, 7-dmio dniowy, w ramach Projektu pt. „Recepta na uśmiech 4” w dniach: 17.07 – 24.07.2022r.

Autokar nr I – 17.07.2022r.
Rozpoczęcie trasy godz. 9:30 – Nysa
dot. Uczestników Projektu z lokalizacji Nysa
Zbiórka: parking przy Hali Nysa przejazd do Głuchołaz

godz. 10:00– Głuchołazy
dot. Uczestników Projektu z lokalizacji Głuchołazy
Zbiórka: Parking przy dworcu PKS  przejazd do Prudnika

godz. 10:20 – Prudnik
dot. Uczestników Projektu z lokalizacji Prudnik
Zbiórka: Stacja paliw Circle, obok sklepu Kaufland  wyjazd do hotelu

Autokar nr II – 17.07.2022r.
godz. 10:20 - Branice
dot. Uczestników Projektu z lokalizacji Branice
Zbiórka : parking wzdłuż drogi przy stadionie sportowym na ul. Szpitalnej  przejazd do K-Koźla

11:20 - Kędzierzyn-Koźle