AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenie online pt. „Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego? Dobre praktyki i narzędzia dla e-commerce” - 10.02.2023 r., godz. 10.45

19.01.2023

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego? Dobre praktyki i narzędzia dla e-commerce”, w trakcie którego dowiesz się jakie narzędzia i dobre praktyki przybliżą twój sklep do osiągania najlepszych wyników sprzedaży.

Szkolenie odbędzie się w dniu 10.02.2023 r. w godz. od 10.45 do 12.30 i  jest skierowane do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

W trakcie spotkania opowiemy:

  • jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez internet;
  • w jaki sposób przygotować stronę sklepu na odwiedziny użytkowników;
  • w jaki sposób zadbać o widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania;
  • jak reklamować ofertę sklepu w wyszukiwarce i od czego najlepiej zacząć;
  • jak promować sklep w oparciu o media społecznościowe;
  • jak analizować dane i optymalizować działania związane ze sprzedażą.

Dla kogo jest to szkolenie? Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób przygotować sklep internetowy i o co zadbać aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces.

Co zyskujesz? W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Webinar poprowadzi Pan Kamil Nadolski, Doradca Google w programie Firmy Jutra. Doświadczenie zdobywał w ogólnopolskich mediach (Grupa TVN, TVP, Newsweek, Rzeczpospolita, Onet.pl), a także we współpracy z uczelniami wyższymi i organizacjami pozarządowymi. Na co dzień pomaga w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego i nowych technologii. Ponadto podczas szkolenia wystąpi przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego FE w Opolu. Oferta Sieci PIFE, w tym przedstawienie usługi INNOPOINT oraz ogólne informacje o programie Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. 

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 09.02.2023 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl 

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.


Program
Formularz« wstecz