AKTUALNOŚCI

Bezpłatne spotkanie online pt. „DEESME – nowe podejście do audytu energetycznego” - 14.02.2023 r. godz. 10:45

02.02.2023

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu we współpracy z Europe Direct Opole zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym spotkaniu online pt. „DEESME – nowe podejście do audytu energetycznego”

Spotkanie odbędzie się w dniu 14.02.2023 r. w godz. od 10.45 do 12.30 i jest skierowane do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

W trakcie spotkania opowiemy:

  • Co oznacza podejście DEESME - narzędzie do wykonania przeglądu energetycznego w przedsiębiorstwie.
  • Wymagania związane z rozwojem systemu zarządzania energią.
  • Aspekty prawne dotyczące audytu energetycznego.
  • Procedury i wymogi dotyczące wdrażania podejścia DEESME.
  • Korzyści wynikające z wdrożenia wyników audytu energetycznego oraz wprowadzenia systemu zarządzania energią.

Spotkanie poprowadzi Pani Anna Piórkowska, Specjalistka w Dziale Projektów i Ekspertyz w Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. (KAPE). Otrzymała tytuł magistra inżyniera na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Obecnie doktoryzuje się w Szkole Doktorskiej na Politechnice Warszawskiej w dyscyplinie naukowej inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka. W KAPE nadzoruje międzynarodowe projekty skierowane do sektora MŚP oraz społeczności energetycznych.

Ponadto podczas spotkania wystąpi przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego FE w Opolu. Oferta Sieci PIFE, w tym przedstawienie usługi INNOPOINT oraz ogólne informacje o programie Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w spotkaniu. Spotkanie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu spotkania. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na spotkanie.

Udział w spotkaniu można zgłosić poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 13.02.2023 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w spotkaniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.


Program
Formularz

« wstecz