AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenie pt. „Zmiany przepisów Kodeksu pracy 2023 - implementacja dyrektyw UE” - 19.09.2023 r., Opole

17.08.2023

Z okazji 30-lecia Jednolitego Rynku Unii Europejskiej ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu wspólnie z Europe Direct Opole zaprasza firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Zmiany przepisów Kodeksu pracy 2023 - implementacja dyrektyw UE”, które odbędzie się w dniu 19.09.2023 r. o godz. 8.30 w Parku Naukowo-Technologicznym Sp. z .o.o., ul. Technologiczna 2, Opole, (sala Atrium).

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z zasadami tworzenia procedur dotyczących pracy zdalnej oraz kontroli trzeźwości, jak również zasadami dotyczącymi zawierania i rozwiązywania umów o pracę, w tym zakresem dodatkowych informacji jakie należy przekazać pracownikowi w związku z zatrudnieniem.

Szkolenie przeznaczone jest dla pracodawców, pracowników działów kadr, praktyków prawa pracy. 

Szkolenie poprowadzi Pani Monika Krawczyk. Absolwentka prawa, od roku 2000 do 2011 inspektor pracy zajmujący się zagadnieniami kontroli zakładów pracy oraz prowadzeniem działań prewencyjnych i promocyjnych. Posiada szeroką wiedzę w obszarze kształtowania bezpiecznych warunków pracy szczególnie w aspekcie przestrzegania czasu pracy i należnych odpoczynków. W tym ostatnim zakresie uzyskała tytuł specjalisty.

Ponadto podczas szkolenia wystąpi przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Opolu, który przedstawi ofertę Sieci PIFE, w tym usługę INNOPOINT oraz wsparcie dla przedsiębiorców w ramach FEO 2021-2027 i FENG 2021-2027, a także przedstawi nowe narzędzie ARP dla przedsiębiorców.

Partnerzy wydarzenia: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu, EURES – Sieć Europejskich Ofert Pracy, Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Izba Gospodarcza Śląsk.

Rejestracji należy dokonać poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 01.09.2023 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Zarejestruj się już dziś.

Program
Formularz zgłoszeniowy« wstecz