AKTUALNOŚCI

Szkolenie "Budowanie i rozwój strategii eksportowej przedsiębiorstwa - aspekty praktyczne", Opole, 04.10.2017 r.

21.09.2017

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu "Promocja Przedsiębiorczości" wraz z Punktem Informacji Europejski Europe Direct - Opole prowadzonym przy Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie pn. "Budowanie i rozwój strategii eksportowej przedsiębiorstwa - aspekty praktyczne", które odbędzie się 04.10.2017 r. w siedzibie OCRG przy ul. Krakowskiej 38, III piętro w Opolu.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Szkolenie poprowadzi pan Łukasz Żak - prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od ponad 12 lat podejmuje działania wspierające polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych. Przez ponad dekadę był zaangażowany w projekty Komisji Europejskiej wspierające rozwój firm na rynkach UE i EOG Euro Info Centre i Enterprise Europe Network. Doradzał kilkudziesięciu firmom z sektora budowlanego, przemysłowego czy handlowego, skutecznie wspierając ich działalność na rynkach zagranicznych m.in. w takich krajach jak Niemcy, Dania, Austria, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja czy Norwegia. Ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan. Od sierpnia 2016 roku jest również ekspertem w ramach Inicjatywy Lubuska Akademia Rozwoju. Realizował szkolenia dla przedsiębiorców oraz podmiotów administracji publicznej.

UWAGA!

Dla pierwszych pięciu firm oferujemy bezpłatne indywidualne 1 - godzinne konsultacje z zakresu strategii eksportowej w dniu następnym po szkoleniu, tj. 05.10.2017 r. Firmy chętne do udziału w konsultacjach prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu rejestracyjnym.

Szkolenie realizowane będzie pod patronatem Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

W celu zgłoszenia chęci udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie następujących danych:
- nazwa firmy,
- imię i nazwisko osoby biorącej udział w szkoleniu,
- nr telefonu,
- adres e-mail
- informację czy są Państwo zainteresowani konsultacjami w dniu 05.10.2017 r.

Z jednej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 28 września 2017 r. na adres e-mail: een@spp.opole.pl Liczba miejsc ograniczona do 24 osób. Po tej dacie zostaną Państwo poinformowani o zakwalifikowaniu się na listę uczestników.

Szkolenie współfinansowane przez Komisję Europejską oraz Ministerstwo Rozwoju ze środków budżet Państwa.

Załączniki
- Zaproszenie
- Agenda
- Formularz rejestracyjny« wstecz