AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenie on-line nt. Nowego pliku JPK_VAT

11.05.2020

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line pt. Nowy plik JPK_VAT - istotna zmiana zasad raportowania VAT, w tym zasad raportowania transakcji międzynarodowych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 19.05.2020 r. w godz. od 10.00 do 15.00.

Szkolenie/indywidualne konsultacje skierowane są do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Prowadzący Pan Hubert Grzyb - doradca podatkowy, adwokat. Założyciel kancelarii HGtax specjalizującej się w prawie podatkowym. Ekspert w zakresie podatku od towarów i usług (VAT). Doradzał w skomplikowanych projektach dotyczących podatku VAT na rzecz polskich oraz zagranicznych firm. Doświadczony wykładowca, głównie w tematyce podatku od towarów i usług. Przeprowadził ok. 500 szkoleń, w tym m. in. dla pracowników organów podatkowych, doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Autor publikacji z zakresu podatku VAT oraz podatków dochodowych.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 13.05.2020 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Załączniki: Program
Formularz rejestracyjny

Szkolenie realizowane w ramach projektu Enterprise Europe Network, finansowanego przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 - 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.« wstecz