AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenie i konsultacje online pt. "Zatrudnianie cudzoziemców i delegowanie pracowników do krajów UE w czasie i po epidemii COVID-19"

25.05.2020

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu "Promocja Przedsiębiorczości" w Opolu serdecznie zaprasza firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online i indywidualnych konsultacjach online pt. "Zatrudnianie cudzoziemców i delegowanie pracowników do krajów UE w czasie i po epidemii COVID-19".

Szkolenie odbędzie się w dniu 16 czerwca 2020 r. w godz. od 10.00 do 15.00. Indywidualne konsultacje odbędą się w dniu 17 czerwca 2020 r. w godzinach indywidualnie ustalonych z przedsiębiorcami.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu online/indywidualnych konsultacjach online.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.
Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie online/indywidualne konsultacje online
.

Szkolenie i indywidualne konsultacje online skierowane są do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Szkolenie poprowadzi: Łukasz Żak, prawnik - specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, delegowania pracowników, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Udział w szkoleniu online i konsultacjach online można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 10.06.2020 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. O udziale w szkoleniu online i konsultacjach online decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu online i konsultacjach online mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Program
Formularz rejestracyjny

Szkolenie i konsultacje online finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 - 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.

« wstecz