AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na XII Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyczny i międzynarodową giełdę kooperacyjną w dniach 3-4 listopada 2020 r. w Opolu

14.10.2020

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców, naukowców oraz osób zainteresowanych rozwiązaniami ekoenergetycznymi. 
Festiwal odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Politechniki Opolskiej (ul. Mikołajczyka 16, Opole).


W agendzie Festiwalu znajdą się konferencje: Samorząd dla Samorządu, Biznes dla Samorządu, Sympozjum naukowe, seminarium dla diagnostów, debata o elektromobilności. A to, co nas wyróżnia w tym roku, to Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna.


W trakcie wydarzeń prelegenci i paneliści pokażą nam dobrze zrealizowane inwestycje energetyczne i pomogą nam zorientować się, co dzieje się w europejskiej energetyce: jakie są nowe trendy, innowacje, prognozy rynkowe. To także wyjątkowa szansa na nawiązanie nowych ciekawych relacji biznesowych z partnerami z kraju i zagranicy. 
W XII OFE gościć będziemy przedstawicieli Saksonii i Czech.


Wieczorem pierwszego dnia zapraszamy do Hotelu Mercure w Opolu na uroczystą Galę, podczas której wręczone zostaną nagrody "Zielonego Feniksa". Podczas Gali wykonany zostanie koncert kwartetu smyczkowego OPOLE QUARTET, który w swoim dorobku artystycznym ma koncerty w Austrii, Szwajcarii, Czechach, Niemczech, Holandii a także 
w Brazylii, Urugwaju, Argentynie, Stanach Zjednoczonych oraz Chinach. 

W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią, organizator zatwierdzi udział zainteresowanych w wydarzeniach  po zarejestrowaniu się i złożeniu oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka oraz klauzuli informacyjnej RODO. W związku z ograniczona ilością miejsc zapraszamy do rejestracji.

Rejestracja i szczegóły na www.festiwal-ekoenergetyki.pl
Program do pobrania

Jesteśmy współorganizatorem tego wydarzenia.


« wstecz